Parko klinika - odontologijos klinika Klaipėdoje
Darbo laikas
Darbo laikas
09.00-19.00
Turite klausimų?
Mobilus telefonas
+370 606 13853

Dantų implantai ir implantacija

Daugeliui žmonių dėl prarastų dantų ir laisvų dantų protezų tenka likti nuošalėje ir stebėti praeinantį gyvenimą. Tačiau šiandien, pasitelkus šiuolaikinius gydymo planus, galima atstatyti viską – nuo trūkstamo vienintelio danties iki visos dantų arkos. Kreipkitės į odontologijos kliniką „PARKO KLINIKA“ dėl jums tinkamų įvairių dantų implantų taikymo galimybių. Nepraleiskite dar vienos dienos, o ženkite šį svarbų žingsnį, kuris grąžins jums pasitikėjimą ir šypseną! 

Dantų implantacija - vienas iš pažangiausių gydymo būdų, šiai dienai apie 97% implantų prigyja ir sėkmingai tarnauja. Dantų implantai atrodo, ir suteikia komfortą kaip ir natūralūs dantys.

Dantų implantai – tai danties šaknies pakaitalai, ant kurių tvirtinami protezai. Dantų implantai nesukelia alerginių reakcijų nes dažniausiai gaminami iš titano, metalo, kurį žmogaus organizmas lengvai įsisavina. Implantai gali būti įsriegiami bet kokio amžiaus pacientams, kurių žandikaulis jau yra susiformavęs (įprastai nuo 18 metų). Norint išvengti galimų komplikacijų, implantai turėtų būti implantuojami tik išgydžius paciento ligas, galinčias turėti neigiamos įtakos procedūros rezultatams.

Dantų implantų pranašumai yra akivaizdūs dėl savo išvaizdos (atrodo ir funkcionuoja kaip savi dantys), tausojimo gretimų dantų (tvirtinant protezą nereikia šlifuoti gretimų dantų), Saugojimo kaulo ir dantenų (implantas įauga į kaulą ir taip apsaugo nuo kaulo irimo ir dantenų atsitraukimo), patogumo ir saugumo (ant implantų protezuoti dantys nejuda burnoje ir negali iškristi, atstatoma natūrali kandimo ir kramtymo geba).


Mūsų klinikoje naudojami dantu implantai:

Straumann implantai. Šie dantų implantai ir jų komponentai yra gaminami Šveicarijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, regeneracinės medžiagos – Švedijoje. „Straumann“ tiria ir kuria dantų implantus, instrumentus ir regeneracines medžiagas, plačiai naudojamas tais atvejais, kai trūksta dantų arba siekiama apsaugoti nuo jų praradimo. Tai labiausiai moksliškai pagrįsta dantų implantų sistema pasaulyje. Nepriaugimo tikimybė – tik 1–2 atvejai iš keturių šimtų. ,,Straumann“ patentuotas „SLActive“ paviršius leidžia protezuoti ant šių implantų gerokai greičiau nei įprastai.

BioHorizons implantai. Amerikietiški BioHorizons implantai jau keletą pastarųjų metų yra patys populiariausi Lietuvoje. Tai lemia optimalus kainos ir kokybės santykis. Jeigu implantas neprigyja (3–4 % iš visų įsriegiamų implantų), procedūra kartojama po kelių mėnesių ir pacientui už tai mokėti nereikia, nes neprigijusį implantą gamintojas keičia nauju, todėl pacientas nepatiria jokių finansinių nuostolių. Šios sistemos kūrėjai neseniai išleido vieną geriausių vadovėlių apie implantologiją.

Kaulo augmentacija. Mažiau pastebimas yra kramtymo funkcijos praradimas ir negalėjimas valgyti visaverčio maisto. Nors šios problemos yra labai rimtos, giliau slypi gerokai didesnė problema – kaulo sunykimas. Kad jūsų žandikaulis būtų stimuliuojamas ir išliktų stiprus, reikia, kad dantys atliktų kramtymo funkciją. Priešingu atveju jis pradeda nykti (atrofuojasi), panašiai kaip po gipsiniu tvarsčiu sunyksta raumenys. Jūsų veidas, praradęs dantų ir kaulų atramą, palaipsniui anksčiau laiko pradės senti. Gera naujiena, kad dantų atstatymas, naudojant dantų implantus, padeda išvengti kaulo sunykimo.
 


Kuomet planuojama implantacija, vienas svarbiausių faktorių yra kaulo kiekis toje srityje, kur bus įsriegiamas implantas. Kai dantų nėra jau ilgą laiką ar dėl kitų kitų priežasčių, kaulas tirpsta ir dažnai neužtenka kaulo pločio ir/ar aukščio implanto įsriegimui. Tokiais atvejais yra pridedama dirbtinio, sintetinio ar nuosavo kaulo, paimto iš kitos srities.

Esant palankiai klinikinei situacijai implantai gali būti sriegiami iškart po danties pašalinimo – taip sutaupomas Jūsų laikas ir papildomas vizitas pas gydytoją. Esant galimybei, ant implanto iš karto pritaikomas ir laikinas danties vainikėlis, todėl pacientas jau tą pačią dieną džiaugiasi nauju, gražiu dantimi.

Implantai:
Dirbam su:
Medlizingas
 Parko klinika - odontologijos klinika Klaipėdoje
Klaipėda

Kauno g. 9A-85, LT-91156
Tel.: +370 606 13853
info@parkoklinika.lt
2016 © “Parko Klinika” - Odontologijos klinika Klaipėdoje | sprendimas webmod: Svetainių kūrimas