Parko klinika - odontologijos klinika Klaipėdoje
Darbo laikas
Darbo laikas
09.00-19.00
Turite klausimų?
Mobilus telefonas
+370 606 13853

Vaikų odontologija

Išdygus pirmiems vaiko pieniniams dantukams, būtina pradėti juos valyti. Galite valyti drėgna marle, sudrėkinto audinio gabalėliu ar specialiu dantukų šepetėliu ryte ir vakare. Prieš miegą išvalyti kūdikiui dantukus labai svarbu, nes miegant sumažėja seilėtekis ir jie greičiau pažeidžiami ėduonies. Pirmieji krūminiai dantukai (1-1,5 metų) turi vageles, todėl būtina pradėti naudoti vaikišką dantų šepetėlį.

Vaikui sulaukus 2 metukų, teveliai mažylį turėtų supažindinti su odontologiniu kabinetu. Tokio amžiaus vaikai jau turi pirmuosius 20 pieninių dantukų. Ėduonies pažeistus mažylių dantukus galima plombuoti spalvotomis plombomis, kurias labai mėgsta mūsų mažieji pacientai.
 


Galimos dantų plombų spalvos

Vaikiška dantų pasta parenkama pagal vaiko amžių. Kol mažylis nemoka išsiskalauti burnos nenurydamas skysčio, reikia naudoti befluores vaikiškas pastas. Tik vėliau galima pradėti naudoti dantų pastas su fluoru. Jo kiekis pastoje turėtų buti rekomenduojamas vaikų gydytojo odontologo.

Gydytojai odontologai, dirbantys su vaikais, turi ne tik specifinių žinių, bet ir bendravimo su mažaisiais įgūdžių. Žino, su kokiomis baimėmis odontologo kabinete gali susidurti mažieji, padeda tas baimes įveikti. Pritaikydami įvairias žaidimo formas bei pasitelkdami vaikams patrauklias gydymo priemones, šie gydytojai padės Jūsų mažyliui atsipalaiduoti procedūros metu bei išsaugoti gražius prisiminimus.

 

 


Psichologiniam paruošimui daugiausia laiko skirsime pirmosios pažinties metu. Pirmojo vizito metu vaikas supažindinamas su aplinka ir atliekamomis procedūromis.

Nors vaikų dantukų gydymas ir priežiūra (odontologija) mažai skiriasi nuo suaugusiųjų, svarbiausia tėvelių užduotis – tinkamo specialisto paieška.

Vietinės fluoro želė ir putų aplikacijos. Dažnas bei patogus prevencijos metodas, ypač patogus esant daugybiniam aktyviam ėduoniui, kuomet pažeisti ne tik pavieniai dantys. Želė bei putos turi malonų kvapą bei skonį, kas patogu gydant mažuosius pacientus.

Silantai

Dantų silantavimas - tai procedūra, kurios metu hermetizuojančia medžiaga padengiamos gilios, siauros, tos dantų vagelės ir duobelės. Tokiu būdu sunkiai išvalomose vietose nesikaupia apnašos, sukeliančios ėduonį. Dažniausiai silantuojami nuolatiniai krūminiai dantys, kiti nuolatiniai dantys taip pat ir pieniniai dantys silantuojami išskirtiniais atvejais.


 

 

Implantai:
Dirbam su:
Medlizingas
 Parko klinika - odontologijos klinika Klaipėdoje
Klaipėda

Kauno g. 9A-85, LT-91156
Tel.: +370 606 13853
info@parkoklinika.lt
2016 © “Parko Klinika” - Odontologijos klinika Klaipėdoje | sprendimas webmod: Svetainių kūrimas