Parko klinika - odontologijos klinika Klaipėdoje
Darbo laikas
Darbo laikas
09.00-19.00
Turite klausimų?
Mobilus telefonas
+370 606 13853

Dantų implantai ir implantacija

Daugeliui žmonių dėl prarastų dantų ar laisvų dantų protezų tenka likti nuošalėje, nukenčia jų gyvenimo kokybė. Tačiau šiandien, pasitelkus šiuolaikinius gydymo būdus, galima atstatyti viską – nuo trūkstamo vienintelio danties iki visos dantų arkos. Kreipkitės į odontologijos kliniką „PARKO KLINIKA“ ir parinksime Jums tinkamiausią sprendimą. Nepraleiskite nei dienos, ženkite šį svarbų žingsnį, kuris grąžins jums pasitikėjimą savimi ir šypsenos žavesį!

 

Daugelis pacientų, susidūrusių su dantų praradimo problemomis, implantus renkasi kaip prioritetinį sprendimą. Tai daugybę privalumų suteikiantis metodas, kuris ne tik puikiai atkuria kramtymo bei estetines funkcijas, bet ir leidžia tausoti natūralius dantis, dantenas bei žandikaulio kaulą. Dantų implantai yra labai universalūs, juos galima naudoti daugeliui pacientų, todėl jei svarstote spręsti prarasto danties problemą, būtinai užsirašykite gydytojo konsultacijai ir sužinokite apie galimybes taikyti dantų implantaciją Jūsų atveju.

 

Dantų implantų kaina

 

Dantų implantų kaina su chirurgijos darbais

 

Implantai

 

 

Implantas STRAUMANN Roxolid SLActive (Šveicarija) 690€
Implantas STRAUMANN Roxolid SLA (Šveicarija) 630€
Gijimo galvutė, kai uždedama implantavimo metu (Kai reikalinga atskira nuo implantavimo procedūra ) 70 €

 

 

Protezavimas ant implantų

Metalo keramikos vainikėlis ant implanto  nuo 370 €
Cirkonio keramikos karūnėlė ant implanto nuo 420€

 

 

 

Dantų protezavimas (apvilkimas)

Protezavimo kainos su darbais ir medžiagomis. Neįskaičiuotos laikinos karūnėlės.

 

Metalo keramikos karūnėlė 230€
   
Bemetalės keramikos karūnėlė 330€
Cirkonio keramikos karūnėlė  330 €
Porceliano laminatė 300€

Kokias medžiagas rinktis Jums gali pasakyti gydytojas pirminės konsultacijos metu atlikęs tyrimus.

Dėl dantų protezavimo ir implantavimo konsultacijos galite susisiekti - +370 606 13853

Taip pat skiriasi ir įvairių gamintojų implantų kainos, todėl verta pasikliauti gydytojo rekomendacijomis ir įvertinti visus privalumus. „Parko klinikoje“ naudojame tik aukštos kokybės ir patikimus dantų implantus, kuriais džiaugiasi mūsų pacientai, tad iš viso asortimento galite drąsiai rinktis priimtiniausią variantą.

 

Palyginti su kitais protezavimo būdais, implantavimas nėra pigi procedūra. Vis dėlto daugeliui pacientų investiciją su kaupu atperka tarsi savų dantų pojūtis ir galimybė visiškai pamiršti prarastų dantų problemas. Implantuotiems dantims nereikia specialios priežiūros, jie nėra išimami ir visada atrodo natūraliai, tvirtinasi itin stabiliai – tai privalumai, leidžiantys ir vėl mėgautis pilnaverte kramtymo funkcija bei šypsenos grožiu. Be to, implantai yra itin ilgalaikis pasirinkimas – daugelis jų sėkmingai tarnauja visą žmogaus gyvenimą, tad tikrai galėsite pamiršti apie tai, kad buvo metas, kai neturėjote dantų. Patikėkite savo šypseną „Parko klinikos“ komandai ir mes padėsime vėl šypsotis ir džiaugtis savo dantimis.

 

Dantų implantacija - vienas iš pažangiausių gydymo būdų, šiandien apie 97 % implantų prigyja ir sėkmingai tarnauja pacientams ilgus metus. Dantų implantai atrodo ir suteikia komfortą tarsi natūralūs dantys. Tai modernus ir efektyvus būdas atstatyti prarastus dantis.

Dantų implantai – tai danties šaknies pakaitalai, ant kurių tvirtinami protezai. Jie nesukelia alerginių reakcijų, nes dažniausiai yra gaminami iš titano – metalo, kurį žmogaus organizmas lengvai įsisavina. Implantai gali būti įsriegiami bet kokio amžiaus pacientams, kurių žandikaulis jau yra susiformavęs (įprastai nuo 18 metų). Norint išvengti galimų komplikacijų, implantai turėtų būti implantuojami tik išgydžius paciento ligas, galinčias turėti neigiamos įtakos procedūros rezultatams.

Dantų implantų pranašumai yra akivaizdūs. Dėl savo išvaizdos (atrodo ir funkcionuoja tarsi savi dantys), savybės tausoti gretimus dantis (tvirtinant protezą nereikia šlifuoti gretimų dantų), saugoti kaulą ir dantenas (implantas įauga į kaulą ir taip apsaugo nuo kaulo irimo ir dantenų atsitraukimo), patogumo bei saugumo (ant implantų protezuoti dantys nejuda burnoje ir negali iškristi, atstatoma natūrali kandimo ir kramtymo geba) tai vienas geriausių šiuolaikinės odontologijos metodų atkurti prarastus dantis.


Kaip atliekamas dantų implantavimas?

 

Kiekvieno paciento atvejis yra individualus, todėl kaip ir kiekvienas gydymas, implantavimas pradedamas konsultacija ir reikalingais tyrimais. Atsižvelgiant į rezultatus, gydytojas sudaro individualų gydymo planą ir teikia rekomendacijas implantų pasirinkimui. Kito vizito metu įsriegiamas implantas – tai neskausminga apie pusvalandį trunkanti procedūra, kuriai taikoma vietinė nejautra. Panaudojus laikiną vainikėlį pacientas jau ta pačią dieną gali džiaugtis atkurtu dantimi.

 

Prieš atliekant protezavimą yra laukiama, kol implantas prigis. Jo trukmė priklauso nuo individualių veiksnių ir gali apimti nuo kelių savaičių iki keleto mėnesių. Implantui prigijus pagal individualius parametrus yra pagaminamas ir tvirtinamas protezas – po šios procedūros pacientas gali visiškai pamiršti apie prarastus dantis.

 

Svarbu paminėti, kad implantai nereikalauja ypatingos priežiūros, tačiau jais būtina rūpintis tarsi tikrais dantimis. Rekomenduojama dantis valyti du kartus per dieną, naudoti dantų siūlą ar tarpdančių šepetėlį bei kas pusę metų atlikti profesionalią burnos higieną.


Mūsų klinikoje naudojami dantu implantai:Straumann implantai. Šie dantų implantai ir jų komponentai yra gaminami Šveicarijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, regeneracinės medžiagos – Švedijoje. „Straumann“ tiria ir kuria dantų implantus, instrumentus ir regeneracines medžiagas, plačiai naudojamas tais atvejais, kai trūksta dantų arba siekiama apsaugoti nuo jų praradimo. Tai labiausiai moksliškai pagrįsta dantų implantų sistema pasaulyje. Nepriaugimo tikimybė siekia tik 1-2 atvejus iš keturių šimtų. „Straumann“ patentuotas „SLActive“ paviršius leidžia protezuoti ant šių implantų gerokai greičiau nei įprastai.

 

 

Kaulo augmentacija


Šis mažiau pastebimas kramtymo funkcijos praradimas ir negalėjimas pilnavertiškai maitintis labai vargina, blogina gyvenimo kokybę. Nors šios problemos yra labai rimtos, tikroji jų esmė slypi giliau – tai kaulo sunykimas. Kad jūsų žandikaulis būtų stimuliuojamas ir išliktų stiprus, reikia, kad dantys atliktų kramtymo funkciją. Priešingu atveju, žandikaulis pradeda nykti (atrofuojasi), panašiai kaip po gipsiniu tvarsčiu sunyksta raumenys. Jūsų veidas, praradęs dantų ir kaulų atramą, palaipsniui anksčiau laiko pradės senti. Gera naujiena yra tai, kad dantų atstatymas, naudojant dantų implantus, padeda išvengti kaulo sunykimo.

 

 


Planuojant implantaciją, vienas svarbiausių veiksnių yra kaulo kiekis sriegimo srityje, kur bus tvirtinamas implantas. Kai dantų nėra jau ilgą laiką ar dėl kitų kitų priežasčių, kaulas tirpsta ir dažnai neužtenka kaulo pločio ir / ar aukščio implanto įsriegimui. Tokiais atvejais naudojamas pridėtinis dirbtinis, sintetinis ar nuosavas kaulas, paimtas iš kitos srities.

 

Esant palankiai klinikinei situacijai, implantai gali būti sriegiami iškart po danties pašalinimo – taip taupomas pacientų laikas, išvengiama papildomo vizito pas gydytoją. Esant galimybei, ant implanto iš karto pritaikomas ir laikinas danties vainikėlis, todėl pacientas jau tą pačią dieną gali džiaugtis nauju, gražiu dantimi.

 

Nedelskite – dantų implantacija Klaipėdoje atliekama „Parko klinikoje“. Profesionalių odontologų komanda pasirūpins visais atvejais ir sudarys gydymo planą, kuris leis vėl džiaugtis šypsena ir visiškai pamiršti prarastų dantų problemą.

Implantai:
Dirbam su:
Medlizingas
 Parko klinika - odontologijos klinika Klaipėdoje
Klaipėda

Kauno g. 9A-85, LT-91156
Tel.: +370 606 13853
info@parkoklinika.lt
2016 © “Parko Klinika” - Odontologijos klinika Klaipėdoje | sprendimas webmod: Svetainių kūrimas