Parko klinika - odontologijos klinika Klaipėdoje
Darbo laikas
Darbo laikas
09.00-19.00
Turite klausimų?
Mobilus telefonas
+370 606 13853

Terapinis gydymas

Terapinis gydymas yra viena dažniausių odontologinių procedūrų, kurių prireikia pacientams. Kiekvienas turime bent po keletą plombų, o ir pajutę danties skausmą pirmiausia susimąstome būtent apie plombavimą. Tai patikimas ir efektyvus būdas gydyti dantis ir spręsti įvairias problemas, pavyzdžiui, ėduonies (karieso), apnašų ir kt. nulemtus danties paviršiaus pažeidimus.
 

Pagrindinė plombos funkcija yra atkurti pažeistus paviršius ir apsaugoti danties audinį nuo gilesnių pažeidimų. Dantys plombuojami pagal poreikį, tuomet kai susidaro pažeidimas – skylutė, todėl toks gydymas yra terapinio pobūdžio.

 

Dantų plombavimo kaina

 

Stiklojonomerinės plombos 30 €
Helio plombos (švesoje kietėjantis kompozitas)  
Maža ( 1 paviršius) 39 €
Vidutinė ( 2 paviršiai) 49 €
Didelė (3-4 paviršiai) 59 €
Estetinis plombavimas 44 - 116 €
Laikina plomba 15 €
Biodentinas 29 €
Vienkartinės medžiagos 8 €
Nuskausminimo medžiagos 9 €

 

Galutinė terapinio gydymo kaina priklauso nuo to, ar stipriai paveiktas danties audinys ir kaip sudėtinga jį atstatyti. Dėl šios priežasties, odontologas kaskart priima tinkamiausią sprendimą, o procedūros kaina susideda iš keleto elementų: nuskausminimo, plombavimo, vienkartinių medžiagų ir kt. – taip pacientas visada moka optimalią kainą. Susisiekite apačioje pateiktais kontaktais ir atvykę į konsultaciją sužinosite tikslią proceduros kainą.

 

Susisiekti dėl odontologo konsultacijos - +370 606 13853

 

Terapinio gydymo eiga

 

 

Procedūra neskausminga, jos metu pacientui pageidaujant taikoma vietinė nejautra. Plombavimo procedūra, priklausomai nuo individualios situacijos, gali trukti nuo 20 minučių iki kelių valandų (priklausomai nuo sudėtingumo). Pirmiausiai, grąžteliu pašalinami karieso pažeisti danties audiniai. Ertmės sienelės apdorojamos specialia rūgštimi, plaunamos, sausinamos. Ant paviršių užtepama speciali sujungimo sistema („bondas“). Paruošus ertmę, plomba dedama plonais sluoksniais kiekvieną jų kietinant specialia intensyvios šviesos lempa, taip atkuriamas dantis. Danties paviršiui suteikiamas natūralus reljefas, sutvarkomi tarpdančių kontaktai. Baigus plombavimą, atkurtas dantis pritaikomas prie sąkandžio ir poliruojamas.

Kokybiškai įdėta plomba puikiai išsilaikys daugybę metų, o kad ją turite galėsite visiškai pamiršti. Odontologas pritaiko prie natūralaus dantų atspalvio pritaiko plombos spalvą, todėl pastebėti, kad dantis buvo taisytas yra praktiškai neįmanoma.

Patogu ir tai, kad po terapinio gydymo nėra būtina jokia speciali priežiūra. Po plombavimo procedūros rekomenduojama nevalgyti, kol baigsis vietinė nejautra, o dantis galima prižiūrėti kaip įprasta. Verta prisiminti, kad plombos taip pat gali pakeisti atspalvį, tad dantis būtina kruopščiai valyti dantų šepetėliu su pasta, naudoti dantų siūlą ar specialų šepetėlį tarpdančiams valyti.

 

Šviesoje kietėjantis kompozitas (helio plomba)

 

Kompozitai yra dantų atspalvio, todėl puikiai atlieka estetinę funkciją. Tai plombos, susidedančios didžiąja dalimi iš smulkiausių keramikos, stiklo ir kvarco dalelyčių. Kompozitų yra įvairiausių atspalvių, todėl odontologas, derindamas spalvas sluoksnis po sluoksnio, turi galimybę atkurti natūralią danties spalvą. Kompozitai labai dažnai taikomi matomų burnos zonų dantų plombavimui. Dėl patvarumo ir atsparumo savybių, jie taip pat naudojami ir krūminių dantų plombavimui.

 

Stiklojonomerinės plombos

 

Šios plombos pasižymi puikiu sukibimu su dentinu. Neturi didelio jautrumo drėgmei. Dantyje, keletą metų gali išskirti fluorą. Fluoro išskyrimas taip pat yra puiki savybė, nes taip mažinama antrinio karieso susidarymo galimybė.

 

 

Terapinis gydymas ir šypsenos estetika

 

Dantų plombavimas yra plačiai taikoma procedūra, kuri tinka visiems pacientams ir yra panaudojama skirtingiems tikslams. Vienas jų – estetinės dantų išvaizdos atstatymas. Vadinamasis estetinis plombavimas leidžia suteikti dantims pageidaujamą išvaizdą, suvienodinti atspalvį, atkurti pažeistus, nutrupėjusius, lūžusius dantis. Procedūros metu galima koreguoti tarpus tarp dantų, netaisyklingą padėtį, formą ir spalvą.

 

Kai kurie pacientai susiduria su patologiniu dantų dilimu. Tai gali lemti griežimas dantimis arba individualūs veiksniai, dėl kurių dantys yra akivaizdžiai nudilę, nusidėvėjęs jų paviršius. Tai gana dažna problema, tačiau ją galima spręsti pasitelkiant plombavimą. Gydymo metu yra atkuriamas nusidėvėjimas, o kartu pagerėja ir estetinė dantų išvaizda. Dažniausiai restauracijos procedūra yra derinama kartu su ortodontiniu gydymu.

 

Patiriate nemalonių pojūčių, susiduriate su dantų skausmu ar jautrumu? O gal netenkina dantų išvaizda? „Parko klinika“ teikia visas procedūras, kurios padeda išsaugoti sveikus dantis ir dailią šypseną. Kreipkitės ir suteiksime išsamią konsultaciją, o patyrę mūsų odontologai paruoš optimalų gydymo planą. Pasirūpinkite savo dantimis ir vėl galėsite drąsiai šypsotis!

 

Implantai:
Dirbam su:
Medlizingas
 Parko klinika - odontologijos klinika Klaipėdoje
Klaipėda

Kauno g. 9A-85, LT-91156
Tel.: +370 606 13853
info@parkoklinika.lt
2016 © “Parko Klinika” - Odontologijos klinika Klaipėdoje | sprendimas webmod: Svetainių kūrimas